Skleněné dveře na dálkové ovládání

Váš interiér mohou vyladit k dokonalosti právě skleněné dveře .

Krása, ladnost a křehkost spolu s prosvětlením – to vše vytvoří dojem luxusu a elegance. Získáte klenot, který budou moci s radostí užívat i další generace.

 

Pokud zvolíte posuvné skleněné dveře s automatickým otevíráním a zavíráním, může k nim mít i ovladač na dálkové ovládání.

 

Dveře jsou maximálně bezpečné. Standardně je používáno tvrzené, bezpečnostní sklo, které odolá i větším než běžným nárazům. V případě poškození se tříští na malé, neostré kousky podobně jako automobilová skla.

Povrchovou úpravu skla můžete zvolit dle svých představ a potřeb. Potřebujete neprůhledné dveře pro zachování soukromí? Stačí zvolit sklo matné nebo s barevnou úpravou. Chcete originální rytý design? I to je možné, stačí si vybrat z velké nabídky možností.

Sklo se dá velmi snadno udržovat. Nemusíte se bát ani otisků prstů.

 

Montáž posuvných dveří jistě svěříte odborníkům, kteří si vše nejprve důkladně proměří a potom vám navrhnou to nejlepší řešení právě pro vaše dveře.

 

Pro upevnění jsou užívány vodící kolejnice, které se montují do stropu a do podlahy. Aby nerušily celkový dojem, užívá se krycí profil, který zajistí, aby bylo vidět jen to, co interiér ozdobí.

Systém, ve kterém se dveře budou pohybovat, má dlouhou životnost. Automatické otevírání a zavírání je tiché a navržené tak, aby docházelo k minimálnímu opotřebení všech použitých komponentů. Můžete se spolehnout na bezporuchovost a snadnou údržbu.

 

Dálkový ovladač, který je k systému dodáván, umožňuje ovládat i několik dveří. Je vybaven rádiovým modulem, který se vkládá do řídící jednotky.

Na dveřích je umístěno pohybové čidlo, které umí rozpoznat přímý pohyb.

Toto čidlo má variabilní krytky, které se dají lehce přizpůsobit celkovému designu dveří.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *