Posuvné skleněné dveře

Sklo je krásné, užitečné a módní o tom není pochyb. Dá se využít na mnoho způsobů, které nám zkrášlí interiér a prosvětlí životní prostor.

Skleněné dveře patří k elegantním a stylovým doplňkům interiéru a jsou stále více žádané.  Jejich využití je skutečně velké.  Zejména v případě, že nemáte moc místa a prostor je malý, najdou uplatnění právě skleněné a ještě navíc posuvné dveře.

Dnes si lze vybrat z široké nabídky jedno nebo dvoukřídlých posuvných skleněných  dveří,  která mají různé možnosti  uchycení.

Posuvné dveře lze uchytit do stropu i na zeď. Drží dobře i v sádrokartonu nebo na skleněné zdi.  Mohou být zasazeny i do pouzder a to buď  viditelně nebo neviditelně.

Jejich ovládání je snadné a lehké. Na trhu jsou v nabídce také zdvižně-posuvné dveře, které se otevírají zdvižením kliky. Tento způsob umožní snadnou manipulaci i s velkými dveřními křídly.

Dokonce i posuvné skleněné dveře mohou být  samouzavírací, což znamená, že se dveře za vámi po otevření tiše a automaticky zavřou.

Máte-li zájem zvýšit  bezpečí ,  lze dveře  vybavit  také  skrytým elektromechanickým zámkem,  jinak se dveře obvykle zamykají do podlahy.

Skutečně působivým interiérovým doplňkem jsou dvoukřídlé posuvné dveře s oboustranným pomalým dojezdem.  Žádané jsou i  dveře vybavené synchronním posuvem,  který umožní otvírání obou křídel současně.

Tvrzené bezpečnostní sklo, které je základem každých  skleněných dveří,  lze různě upravovat. Může být čiré, což je vhodné zejména tam, kde potřebujete dodat prostoru světlo a rozměr.

Ale sklo může být i pískované nebo satinované, lze na něm vytvořit krásné tvary či ozdoby. K tomu se  používají  barvy  a dalších techniky pro úpravu povrchu.

Například Grafosklo  je sklo která má uvnitř grafický motiv či látku. Motiv si můžete vybrat zcela podle vlastního vkusu.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *