Dveře jako z pohádky

Dveře jsou důležitou součástí interiéru. Mají mnoho funkcí a jednou z nich je i estetičnost a pozvednutí interiéru na zcela jinou úroveň.  Skleněné dveře velmi účinně pomáhají prostor prosvětlit a zjemnit.

Nemusí být pouze zcela průhledné.  Ze skla se dají vykouzlit celé příběhy, které se s pomocí slunečních paprsků, budou každodenně odehrávat ve vašem pokoji.

Skleněné dveře jsou vyráběny z tvrzeného skla, které má až petinásobně vyšší pevnost a odolnost proti nárazu. Pokud se tříští – tříští se na malé neostré kousky, podobně jako sklo u auta. Takto vyráběné sklo je také odolnější proti vlhkosti a opotřebení.

Speciální povrchová úprava pomocí pískování nanotahem maximálně ulehčuje údržbu.

Skleněné dveře mohou nejen vhodně rozdělit  interiér, ale jejich použití je skutečně všestranné. Navíc jsou velmi variabilní. Lze si objednat dveře na míru a nejen to, mohou mít i atypický tvar a barvy.

Interiér, kde jsou použity skleněné dveře, vždy vypadá čistší a světlejší. Dveře se dají  kotvit přímo do stropu nebo usadit do decentních zárubní, které tvoří s dveřmi dokonalý celek. Takto usazené dveře dokonale těsní.

Časté je jejich použití do koupelen, kde lze vhodnou povrchovou úpravou zajistit dostatek soukromí.

Zvlášť oblíbené jsou posuvné skleněné dveře, které mohou ušetřit hodně místa, zachovat světelnost a rozlehlost. A také dodat dotek luxusu celému prostoru, který bude stále naplněn přirozeným venkovním světlem.

Pokud se dveře usazují do novostavby, jsou všechny prostory, kde budou skleněné dveře použity, předem zaměřeny a dveře, včetně ukotvení, je tedy možno vyrobit přesně podle potřeb stavby. Díky tomu budou vaše skleněné dveře skutečně skvěle doléhat.

Další velkou předností je velmi tichý provoz. Skleněné dveře se snadno a neslyšně otvírají a zavírají.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *