Dveře ze skla

Skleněné dveře jsou krásný a ušlechtilý interiérový doplněk.  Jsou nejen praktické a bezpečné, ale dodávají prostoru punc jedinečnosti a  vyjímečnosti.

Skleněné dveře lze velmi dobře a elegantně zasadit do prostoru i díky tomu, že je lze uchytit téměř na každý materiál a způsob.  Prosvětlí celý prostor a skleněné dveře jsou i velmi dobře odolné proti vnějšímu poškození  nebo  poškrábání .

Pokud stavíte nový dům, je dobré mít od začátku představu o tom, zda chcete použít skleněné dveře.

Jejich následná montáž bude snadná a mnohem levnější než v případě,  že je budete chtít použít do nepřipraveného interiéru.  Ale i v takovém interiéru si s tím odborníci poradí.

Chcete-li otvírat dveře jen na jednu stranu – vyberte otočné celoskleněné dveře, které se otáčí na pantech.  Je možno je vybavit podlahovým zavíračem a funkcí tlumeného zavírání. To, že kliky a kování lze sladit například s kováním u oken, je dnes již naprostou samozřejmostí.

Otočné skleněné dveře lze kotvit do podlahy a do stropu na rohové panty. Lze je také uchytit do  stěny a to i do celoskleněné stěny, naprosto bezpečně, neboť panty jsou kotvené na bočních a horních tj. fixních sklech.

Chcete-li  v prostoru docílit efektu skla bez rámů, který dodá celému interiéru nádech luxusu, vyberte si skleněné lítačky nebo-li  kyvné skleněné dveře.  Působí   velmi vzdušně a lehce a jejich ovládání je snadné.

Křídla dveří se otevírají na obě strany, dveře tohoto typu se obvykle použijí tam, kde je dostatek prostoru pro jejich bezproblémový provoz.   Dveře mají komfortní samouzavírací systém vybavený  tlumením. Zavírání je nutno zabudovat do podlahy. Panty pro uchycení dveří lze kotvit do stěny.

Pro dveře lze také zvolit různé možnosti uzamykání.

Skleněné dveře se dají snadno udržovat a výsledný design skla je možno vybrat z mnoha variant, přesně podle potřeb vašeho interiéru.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *